Innowacyjna zabawa na szkolenia z przywództwa – warsztat dla coachów

Informujemy Państwa, że w proponowanej przez nas ofercie gier dla sektora MŚP, fundacji tzw. ekonomii społecznej i administracji samorządowej od tego roku posiadamy grę integracyjną: Drużynowe mistrzostwa w szalonym wariancie gry w megatwister (Roboczy tytuł gry jest do zmiany – natomiast oddaje sens tej sesji.)
Oferowaną symulację przeprowadzamy na kursach z rozwoju menedżerskiego, z organizacji czasu pracy i na wyjazdach integracyjnych. Symulacja jest użyteczna również na szkolenia z rozwoju osobistego. Najczęstsze jej użytkowanie to Interpersonalne Gry Team Building.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE SYMULACJI:
Problematyka ćwiczenia: rozwój osobisty
Kraj pochodzenia symulacji: Izrael
Czas trwania (bez przygotowań): jeden dzień
Liczba uczestników: co najmniej 7, do 16.
Rekwizyty niezbędne moderatorowi symulacji: waveboard – sztuk pięć, łopata uniwersalna – sztuk dziewięć, sznurek- sztuk trzy, trochę cukru, paczka czekoladowych mazaków, praska do ziemniaków

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Promocja i Produkcja Reklamy Prefix Sp. z o.o., Krzysztof Kończak PAKO-TECH³³, Zakłady Elektrochemiczne ALCO-MOT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, MELLE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością , „RAWBUD” Rawicz Sp. z o.o., Zakład Produkcyjno – Handlowo- Usługowy „FERRUM” Waldemar Straszewski, Przedsiębiorstwo SKOPLAST Stanisław i Krzysztof Szkopek sp. j. , Powiat Gnieźnieński, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim, Gmina Września, Miasto i Gmina Ostrzeszów, Stowarzyszenie Artystów Pienińskich, Fundacja Darka Michalczewskiego Równe Szanse , Katolickie Stowarzyszenie Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej, Parafia Chrystusa Króla na Targówku, Stowarzyszenie „Aktywnie Przeciwko Depresji”, Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych, Kulturalnych i Edukacyjnych „Kunszt”, Stowarzyszenie Pomoc Socjalna, Stowarzyszenie Sport Dzieci i Młodzieży, Towarzystwo Turystów Przyrodników i Krajoznawców, Zespół Regionalny Koalicji Na Rzecz Zdrowia Psychicznego
Symulacja była też przeprowadzana na studiach doktoranckich „Planowanie przestrzenne miejskie”

OPRACOWANIA:
Osobom kupującym licencję polecamy opisane poniżej pozycje literaturowe:

 • Siedem nawyków skutecznego działania – Stephen covey
 • Zachód i cała reszta. Globalizacja a zagrożenie terrorystyczne-Roger Scruton
 • Jak wygrać każde negocjacje-Robert Mayer
 • Pozytywny pies. Opowieść o sile pozytywności -Jon Gordon
 • Scenariusze w antycypowaniu i kształtowaniu przyszłości-Anna Kononiuk, Joanicjusz Nazarko
 • Odczytując kod wartości. Jak firmy budują wartość w nowej gospodarce-Richard E.S. Boulton, Barry D. Libert,
 • Zbiór gier doskonalących burzę mózgów-Mike Mulvihill, Mary Scannell

  SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
  Termin: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Brojce, obiekt konferencyjny Dwór Senator, ulica Groszowicka 15
  Koszt symulacji: 1500 PLN +23% VAT. Dajemy możliwość wniesienia opłaty w ratach – cztery rat.
  W cenie treningu znajduje się menu lunch. Przystawka: Oscypek grillowany z żurawiną. Zupa: Bulion królewski z makaronem. Drugie danie: Staropolskie zrazy zawijane w sosie z leśnych grzybów, ziemniaki z koprem i masłem, wybór surówek w trzech smakach. Deser: Czekoladowe ciastko brownie podane z gałką lodów wiśniowych. Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .